Інформація про доставку

Доставка

Доставка товарів для дітей проводитися по всій території України, зазначеної на карті вище.

Більш докладний опис доставки по містах і областях України.

Доставка здійснюється в Київ і Київську область, Харків і Харківську область, Одеса і Одеську область, Дніпропетровськ і Дніпропетровську область, Хмельницький і Хмельницьку область, Івано-Франківськ та Іван-Франківську область, Львів і Львівську область, Вінниця і Вінницьку область, Луцьк і Волинську область, Донецьк* і Донецьку область,Луганськ* і Луганську область, Житомир і Житомирську область, Ужгород і Закарпатську область, Запоріжжя та Запорізьку область, Кропивницький (Кіровоград) і Кіровоградську область, Миколаїв і Миколаївську область, Полтава і Полтавську область, Рівне та Рівненську область, Черкаси та Черкаську область, Чернігів та Чернігівську область, Чернівці та Чернівецьку область.

Доставка по Хмельницькому.

Доставка по місту Хмельницький здійснюється кур'єром, при замовленні товару від 250 гривень, доставка по місту Хмельницький здійснюється безкоштовно. Також можливий самовивіз замовлення з оптового складу магазину в місті Хмельницькому, адресу оптового складу можна знайти в пункті меню сайту "Контакти".

Вартість доставки кур'єрів по місту Хмельницький становить 40 гривень, при замовленні до 250 гривень.

Вартість доставки кур'єром у віддалені райони міста такі як Раково, далекі Гречани, далеке Дубово і Лісові Гринівці составлет 50 гривень, при замовленні до 250 гривень.

Замовлення вартість яких перевищує 250 гривень доставляються у віддалені райони Хмельницького безкоштовно.

Доставка по Україні здійснюється наступними перевізниками :

Нова пошта

Укрпошта

Автолюкс

Gunsel Group

УВАГА Це важливо!

Якщо ви купуєте товари у нас вперше,то замовлення доставляються по Україні тільки після передоплати 10%.

Замовлення вартість яких перевищує 1000 гривень доставляються безкоштовно, після здійснення передоплати 10%.

Велика частина замовлень доставляється з міста Хмельницький, але так як наша компанія є офіційним дилером багатьох виробників і імпортерів товарів для дітей, то доставка можлива зі складу виробника розташованого в безпосередній близькості до вас.

Оплата товарів

Оплата товарів можлива наступними способами :

Готівкою кур'єру в місті Хмельницький, також передбачений даний варіант доставки в будь-якому іншому місті України за допомогою Нової Пошти.

Післяплатою при отриманні замовлення, актуально при отриманні в поштових відділеннях Укрпошти, Нової пошти та Автолюкс.

Оплатою через ПриватБанк та Монобанк

Наша компанія постійно розвивається і вдосконалюється, тому ми намагаємося щоб оформлення замовлення, його доставка і оплата, були максимально комфортними і зручними для вас. Ми завжди раді Вашим пропозиціям і побажанням. Телефонуйте і ми завжди домовимося про будь-якому варіанті доставки і оплати товару, навіть якщо його немає в перерахованому вище списку.

З любов'ю до вас і Вашим діткам інтернет магазин "Все дітям"!