Про нас

Компанія "Всі Дітям"


Історія створення магазину "все дітям" 

Історія нашого інтернет магазину "все дітям" починає свій звіт з 2010 року, коли бізнес в правильному розумінні цього слова тільки починав існувати в Україні.

Саме в цьому році заповзятливі молоді люди Юрій і Вікторія, повні ентузіазму і оптимізму , тільки починали своє сходження до свого торгового Олімпу, відкривши, як було заведено в той час, звичайну торгову палатку.

За Довгих 7 років цим тандемом був напрацьований величезний досвід в підборі відповідальних постачальників дитячої продукції. Спочатку Дитячі товари поставлялися від офіційних дилерів виробників, на даний момент велика частина товарів поставляється безпосередньо від виробників. З самого початку пріоритет компанії віддавався виключно дитячим іграшкам, на даний момент в нашому магазині можна придбати абсолютно всі товари для дітей та їх батьків. Ідея створення сайту "все дітям" зародилася в 2017 році і з успіхом реалізовується. На нашому сайті ви зможете купити Дитячий транспорт, Дитячі меблі, канцелярію, іграшки для хлопчиків і дівчаток, дитячий одяг і взуття, різноманітні набори на всі випадки життя починаючи з народження дитини, засоби гігієни , а також інші необхідні товари для батьків.

Постачальники продукції.

Наша компанія співпрацює безпосередньо з вітчизняними виробниками всіляких товарів для дітей, тому вся продукція представлена у нас має необхідні сертифікати і гарантії, а взаємодія з офіційними імпортерами дитячих товарів від зарубіжних постачальників, дає впевненість в тому , що ви купуєте якісний і оригінальний товар від виробника.

На даний момент на нашому сайті представлена продукція широко відомих і не дуже фірм виробників, таких як Bambi, Fisher-Prace, Kinsmart, JoyToy, lego, Sluban, KeenWay, WinFun, Profi, BanBao і багатьох інших. Так як асортимент магазину постійно розширюється і зростає.

Ми усвідомлюємо всю відповідальність покладену на нашу компанію батьками і дуже педантично ставимося до якості дитячих товарів які пропонуємо.

Наша компанія постійно вдосконалюється і розвивається, саме цей фактор наштовхнув нас відкрити інтернет магазин дитячих товарів "все дітям".Ми завжди йде на зустріч своїм покупцям, тому на нашому сайті ви завжди зможете придбати дитячі товари в роздріб за оптовими цінами.

Співпраця

З питань взаємодії з нашою компанією ви можете звернутися до нас через форму розташовану на сторінці Контакти.